Strona GłównaPromocjeNowościO sklepieRegulaminKontakt
Wyszukiwarka
Producent
Kontakt : biuro@nkominki.pl +48 507 800 980 Gadu-Gadu GG: 20377645
Twój koszyk jest pusty
- Cheminees Diffusion
- Hajduk
- Hergom
- KFD
- HERGOM
- ABX
- HS Flamingo
- Tanie

Sklep internetowy nkominki poleca nowoczesne kominki wolnostojące, obudowy i wkłady kominkowe.

Informacje o produkcie

Austroflamm 65x45K

Producent: AUSTROFLAMM
AUSTROFLAMM 65x45KDane techniczne:

szerokość:
wysokość ramy drzwiowej:
rodzaj drzwi:
szerokość:
głębokość:
wysokość:
waga:
nominalna wydajność cieplna wg EN:
średnica króćca:
przepływ gazów:
temperatura gazów:
minimalny przepływ gazów:
drzwi uchylne:
drzwi podnoszone:
650 mm
450
płaska
703 mm
474 mm
1176-1376 mm
103 kg
8 kW
Ø 180 mm
8 g/s
310ºC
12 Pa
x
-
ZALETY WKŁADU AUSTROFLAMM Z DRZWIAMI UCHYLNYMI

Wkłady z drzwiami uchylnymi


1.KERAMOTT: wyjątkowy materiał, który charakteryzują nadzwyczajne możliwości izolacyjne i kumulacyjne. Dzięki niemu komora spalania szybko osiąga wysokie temperatury. Zapewnia on czyste spalanie przy jednoczesnymi utrzymaniu niskiego poziomu emisji spalin. Dzięki swojej powierzchni pozostaje zawsze czysty i jasny.


Wkłady z drzwiami uchylnymi2. ELEMENTY DO KONTROLI I REGULACJI: elegancko zaprojektowane rączki drzwi oraz elementy służące do sterowania powietrzem pozwalają na bezpieczną obsługę pieca.Wkłady z drzwiami uchylnymi3. CZOPUCH WKŁADU: wykonany z trwałej i wytrzymałej stali żeliwnej. Zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne umożliwia obrót czopucha o 360º, co pozwala na łatwe przyłączenie wkładu do przewodu kominowego.Wkłady z drzwiami uchylnymi4. REGULOWANE NÓŻKI: zaprojektowane z myślą o prostej, szybkiej i bezpiecznej regulacji. Ebonitowe wykończenie nóżek pozwala uniknąć zarysowań parkietu lub posadzki, a także skutecznie eliminuje hałas.Wkłady z drzwiami uchylnymi5. SZYBA DRZWIOWA: wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Gięta, klejona, z nadrukiem, odporna na działanie wysokiej temperatury. Zzawsze w maksymalnym rozmiarze dla dobrego widoku płomieni.Wkłady z drzwiami uchylnymi6. KANAŁY POWIETRZA: odgrywają decydującą rolę w procesie spalania, umożliwiają ograniczenie emisji gazów i niezawodne funkcjonowanie “systemu czystej szyby”. Pierwotne i wtórne powietrze kontrolowane są za pomocą tylko jednego elementu sterowania – co sprawia, że przypadkowe i niewłaściwe użytkowanie jest niemożliwe.


Wkłady z drzwiami uchylnymi7. SYSTEMY AKUMULACJI CIEPŁA: każdy wkład marki Austroflamm można w prosty sposób wyposażyć dodatkowo w opatentowane systemy magazynowania ciepła, np. Heat Memory System, a także ASM Ring. Zastosowanie systemów kumulacji ciepła Austroflamm pozwala znacznie ograniczyć załadunek, zmniejszyć zużycie drewna, a co za tym idzie, zaoszczędzić pieniądze.


Wkłady z drzwiami uchylnymi8. PODŁĄCZENIE POWIETRZA Z ZEWNĄTRZ: standardowo każdy wkład wyposażony jest w przewody umożliwiające pobieranie powietrza z zewnątrz, umożliwia to palenie bez konieczności pobierania powietrza z pomieszczenia.Wkłady z drzwiami uchylnymi9. PRZEMIENNE WRĘGI DRZWIOWE: drzwi uchylne można łatwo przemienić z prawostronnego otwierania (w standardzie) na lewostronne.


Możliwość zakupu z montażem na terenie województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego (vat 8%).

Cena
Ilość
Oblicz ratę
7 650,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Panel klienta
Email:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta ?
Zarejestruj się
Nowości
Język
English
Towar dnia
Cena: 5 415,00 zł
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Akceptujemy płatności
Zakupy na raty


wizytówka
Aktualnie jest na stronie 0 gości online
Sklep